Parlak Taşlı Kolye Nasıl Yapılır

parlak-tasli-kolye-nasil-yapilir-700x415

Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Parlak taşlı kolye nasıl yapılır diyenler için paylaştığım bu güzel çalışma da aşama aşama taşları nasıl yapıştıracağınız, şeklini nasıl yapacağınız tek tek belirtilmiş.

Yapmanız gereken resimli anlatımdaki gibi malzemeleri temin ettikten sonra adımları takip etmek ve parlak taşlı kolye modelini tamamlamak.

Evde kolay yapabileceğiniz takı çalışmalarını sürekli olarak sizlere paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda da yine sizlere parlak kolye yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Bir önceki yazımda bileklik yapmak isteyenler için renkli örgü bileklik nasıl yapılır sorularına cevap olacak güzel bir çalışma paylaşmıştım.

Bu yazımda da takı çalışması paylaşmaya devam ettik ve evde kolay taşlı kolye yapmak isteyenlere güzel bir çalışma paylaştım. Şimdi sizleri evde kolay yapabileceğiniz parlak taşlı kolye modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

parlak-tasli-kolye-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7480.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*