Parmak Arası Terliği Plaj Terliğine Çevirme

Parmak Arası Terliği Plaj Terliğine Çevirme

Bir zamanların modası hatta günümüzde de hala kullanılan parmak arası terlikleriniz varsa, onları harika plaj terliklerine dönüştürebilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde parmak arası terliği plaj terliğine çevirme işlemini kolaylıkla yapabileceksiniz. Resimli anlatımdaki adımları uygulayarak bu güzel ve enfes çalışmayı evinizde kolaylıkla yapmanız mümkün.

Parmak arası terlikten plaj terliği yapmak isteyenler varsa bu çalışmayı mutlaka takip etmeliler. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı farklı desende kumaş kullanarak elbisenize de uyumlu hale getirebilirsiniz. Oldukça basit ve hızlı bir şekilde resimli anlatımdaki çalışmayı yapabilirsiniz. Öncelikle malzemeler ;

  • parmak arası terlik.
  • tüylü kumaş.

Resimli anlatımda anladığım kadarıyla tüylü kumaş türü bir malzeme kullanılmış. Siz istediğiniz kalitede veya şekilde malzeme tercih edebilirsiniz. Yapımı ise parmak arası terliğin kopçalarını kumaşla sarma işlemi diyebiliriz aslında… adımları uygulayarak işlemi tamamlayabilir ve sizde terliklerinizi böyle süsleyebilirsiniz. Hatta bu çalışmayı yapıp sokakta dahi kullanabilirsiniz. Başlık olarak plaj terliği yapımı dedim. Ancak bu çalışmayı siz gündelik hayatınızda da kullanabilirsiniz. Şimdi resimli anlatıma geçelim ;

parmak-arasi-terligi-plaj-terligine-cevirmek

Gördüğünüz gibi son karede harika bir süslü terliğe sahip olmuş oluyorsunuz. Bu güzel çalışmayı sizde evinizde zorlanmadan kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları sürekli olarak kendin yap bölümünde paylaşıyorum. Bakmadan geçmeyin. Kolay gelsin.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Parmak Arası Terliği Plaj Terliğine Çevirme için yorumda bulun

    Parmak Arası Terliği Plaj Terliğine Çevirme için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Parmak Arası Terliği Plaj Terliğine Çevirme için ilk yorumu yapabilirsin.