Patik Nasıl Örülür

evde-kolay-patik-yapimi3

Evde Kolay Patik Nasıl Örülür?

Hanımların daha çok tercih ettiği en güzel ve kullanışlı gereçlerden birisidir. Bazen bir terliğin yerini alır. Bazen ise bayanlara çorap giymelerini unutturur. Eskilerden gelen örf ve adetlerimizin en güzel örneklerinden birisidir patikler… Bu yazımızda sizlere paylaşacağım anlatımlı videolar sayesinde nasıl patik örüleceğini kolayca öğrenebileceksiniz.

Sitemizde patik yapımı ile ilgili birçok çalışmaya patik modelleri ve kendin yap kategorilerinden ulaşabilirsiniz. Evde kolay patik nasıl örülür? diyorsanız bu yazımda paylaşacağım örnek anlatımlı resimlerden ve anlatımlı videolardan yararlanarak sizde kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar mutlaka bu çalışmayı öğrenmeli ve satışa sunacakları ürün sayısını bu sayede arttırabilirler.

Patik nasıl örülür? merak ediyorsanız sitemizde yer alan anlatımlı patik yapılışı ile ilgili çalışmaları mutlaka incelemelisiniz. Evde patik yapımı ile ilgili diğer çalışmalarımız yine bu yazımızın sonundaki kısımda bağlantı şeklinde gözükecektir. Tıklayarak diğer patik modeli yapılışı ile ilgili çalışmalara kolayca ulaşabilirsiniz. Patik nasıl örülür? öncelikle bununla ilgili resim ve videolar için buyurun ;

Sizlere bu yazımızda patik nasıl örülür? ve nasıl kullanılır? bununla ilgili resimler ve videolu anlatımlar sunacağız.

 

https://www.youtube.com/watch?v=tBvQWNc4slg

Eğer sizinde bu şekilde bir çalışmanız varsa bize yorum yazabilirsiniz. Çalışmanızın resmini çekip bize https://www.facebook.com/makalepark sayfasından gönderebilirsiniz.

machen Booties – make booties – faire bottillons

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*