PATLAMIŞ MISIR ÖRGÜ BEBEK BATTANİYE MODELİ

popcorn-bebek-battaniye-modeli

Popcorn bebek battaniyesi

Patlamış mısır örnekli harika bir bebek battaniyesi yapacağız hanımlar. Yeni doğan bebekler için yapmayı düşündüğünüz bebek battaniyesinin motifli ve güzel gözükmesini istiyorsanız? sizde bu güzel çalışmayı mutlaka denemelisiniz. Daha önce de birçok kez benzerlerine yer vermiştik.

Yapılışı güzel ve kolay olan modeli kolayca kavrayarak sizde hemen yapmaya başlayabileceksiniz. Tığ işi popcorn bebek battaniye modelinin yapımı hemen altta Türkçe anlatımlı bir şekilde yer alıyor. Yapmanız gereken izleyerek, modelin nasıl yapıldığını kavramak ve hemen başlamak.

popcorn-bebek-battaniye-modeli

Ben yeşil renk bebek battaniye modeli olarak yapmayı düşündüm ve şuan ördüğüm süveter kazaktan sonra bu güzel modeli yapmaya başlamak niyetindeyim. Size de bu güzel mısır patlağı görünümlü bebek battaniye çalışmasını öneririm.

Yapımı gayet kısa süren ve 1 günde ilmekleri yapıp bitireceğiniz güzel bir çalışma olduğunu da ifade etmek isterim. Örnek resimde kalp motifi gözüküyor. Patlamış mısır görünümlü motiflere sahip bebek battaniyesini pembe yada sarı rengin de çok yakışacağını eklemek isterim hanımlar.

Patlamış mısır örgü örneği

Örgü modeli hem kolay yapılıyor. Hem de mavi renk erkek battaniyesinde güzel duracağını söyleyebilirim. Anlatımda kalpli motif yapılmış. Ancak ben yuvarlak veya kare motiflerin de yapılacağını düşünüyorum. Patlamış mısır örnekli battaniye veya kazakları her zaman sevmişimdir.

Bu modeli battaniye yerine kazak, bebek yeleği veya tulum yapımında da kullanabilirsiniz hanımlar. Önerdiğim bir çalışma ve yapımcısına bize paylaştığı için teşekkür ederim. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*