PEMBE KIZ BEBEK ELBİSE MODELİ

Anlatımlı kız bebek kıyafet yapımı

Kız bebek yeğeniniz olacaksa bu müthiş çalışmayı kesinlikle yapmalısınız. Öğrenmesi kolay ve yapımı kolay olan hoş görünümlü kız bebek elbise modelinin benzerlerini daha önce de sitemizde yer vermiştik.

Onları da altta benzer yazılar bölümünde bulup inceleyebilirsiniz. Şimdi bu güzel çalışma hakkında bilgi vermek istiyorum. Öncelikle bu güzel çalışmayı Pratikyazar youtube kanalında gördüm. Çok beğendim ve kesinlikle öğrenmeliyim dedim.

Öğrenip, sizlere de aktarmak istedim. Ama izleyerek öğrenilen bir çalışma. Detay içeriyor. Bebek elbise modelleri yapmak için uygun bir örgü işi olup, minik kız bebekler için cici elbiseler yapabileceğiniz harika bir çalışma.

Bebekler için yelek ve hırka modelleri yapılışını paylaşmıştık. Ama bu gün elbise yapımıyla alakalı güzel bir çalışma bulup paylaşayım dedim. Şiş işi örgü bebek elbise çalışmasında roba büzgüsü kullanılmış.

Detayları izleyerek öğrenebilir ve hemen yapmaya başlayacağınız örgü işi bebek elbise çalışmasını değişik renklerde de yapabilirsiniz. Düğme kısımlarını değişik şekilde de düşünebilirsiniz.

Ben ponponlu ilikleme bölümü düşünüyorum. Düğme üstüne ponpon dikerek yapacağım muhtemelen. Pratik yazar kanalı bu konuda uzman ve çok güzel anlatımlar içeren örgüler paylaşıyorlar. Mutlaka takip edin arkadaşlar.

Altta örneklerde bitmiş hali olan çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Benim yaptıklarım sarı renk ve yaka kısmını düz yaptım. Şiş işi kız bebek elbise örneğinin anlatımı ve diğer örnek ise altta ;

Türkçe Videolu Çok Şirin Kız Bebek Elbisesi Yapılışı

Arkasının görünümü ise böyle olacak. Dediğim gibi ponpon kullanarak bu güzel çalışmayı daha da sevimli hale getirebilirsiniz. Sarı renk çok güzel durdu. Öneririm arkadaşlar.

cok-sirin-kiz-bebek-elbisesi-yapilisi-1

Kız bebek elbisesini izledikten sonra hemen yapmak isteyeceğinizi düşünüyorum. Çünkü ben görür görmez hemen örmeliyim dedim. Yaptım oldu harika oldu. Pratik yazar kanalına çok teşekkürler.

Şirin Kız Bebek Elbisesi Yapımı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. PEMBE KIZ BEBEK ELBİSE MODELİ için yorumda bulun

    PEMBE KIZ BEBEK ELBİSE MODELİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak PEMBE KIZ BEBEK ELBİSE MODELİ için ilk yorumu yapabilirsin.