Pembe Örgü Bebek Patik Modeli Yapmak

pembe-orgu-patik-modeli-yapmak-230x415

Evde örgü işleri ile uğraşan bayanlar için bu yazımda pembe örgü bebek patik modeli yapmak isteyenler için resimli güzel bir anlatım paylaştım. Aşama aşama nasıl yaptıklarını açıklamaya çalışmışlar.

Ancak tecrübeli ve sürekli örgü işleri ile uğraşanlar sanırım resimli anlatımdan örneği çıkarıp aynısını yapabilirler. Tam detaylı verilmese de güzel bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Yapımını anlamasanız bile size örnek olacağını düşünüyorum.

Evde pembe örgü patik yapmak için daha önce sanırım resimli anlatım yerine videolu anlatımlar paylaşmıştım. O çalışmaları da örgü işleri ve bebek patikleri bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bu yazımın da hemen altında benzer çalışmalar karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri pembe örgü bebek patik modeli yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

pembe-orgu-patik-modeli-yapmak

source : http://postila.ru/galina_beljakova/vyazanie

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*