PEMBE RENK TIRNAK SÜSLEME ÇALIŞMASI


Nail sanatı olarak geçen bu güzel çalışmayı sizde evde tırnaklarınıza uygulayabilirsiniz. Pembe renk tırnak süsleme çalışması olarak adlandırdım. Ancak farklı bir adı da olabilir.

Evde kolay bir şekilde sizde tırnaklarınızı boyayabilir ve kıyafetlerinize uyacak harika nail çalışmaları yapabilirsiniz. Daha önce de bu tür çalışmalar görüyordum.

Ancak ilgi uyandırır mı? veya uyandırmaz mı? diye düşünüyordum. Sanırım son zamanlarda birçok güzel kızımız parmaklarına böyle güzle tırnak süslemeleri yapıyor ve yaptırıyor.

Sokakta neredeyse farklı tırnak süsleri yapılmış birçok genç kız görmekteyim. Onları gördüğüm içinde bu güzel çalışmayı bularak sizlere de paylaşayım dedim.

Benzerlerini daha çok bulup paylaşacağım. Pembe nail süsleme çalışmasıyla ilgili çalışma ise şöyle ;

pembe-renk-tirnak-susleme-calismasi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*