PEMBELİ ÖRGÜ BEBEK BATTANİYE MODELİ

kolay-bebek-battaniye-yapimi

Kolay örgü bebek battaniye

Kolay bebek battaniyeleri örmek için öğreneceğiniz güzel bir model ve hemen modeli kavradıktan sonra yapmaya başlayabilirsiniz. Öğrenimi kolay olan çalışmayı üç renkli yapabilirsiniz. Kolay örgüleri her zaman sevmişimdir. Bu güzel modeli de yine Arzu hanım bizlere sunuyor. Örgü bebek battaniye modeli yapımında daha farklı çalışmaları hemen altta benzer yazılar bölümünde bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

kolay-bebek-battaniye-yapimi

Kolayca öğrenip yapacağınız bebek battaniyesini 2 renk veya 3 renk kullanarak yapabilirsiniz. Örgü battaniye yaparken şekil çapraz verilmiş. İster çapraz ister düz örgü yapabilirsiniz. Örnek çok güzel ve adımları kolay olup, kısa sürede örgüyü izleyerek kavradıktan sonra yapacaksınız. Anlatımlı örgüde pembe, yeşil, mavi renkler tercih edilmiş. Öğrendikten sonra kısa sürede yapıp kullanabileceğiniz bir modeldir. Yeni doğan arkadaşınıza da hediye olarak yapıp götürebilirsiniz.

Örgü bebek battaniye yapımı

Örgü bebek battaniye veya örtü yapımında zorlanmadan 1 günde modeli ortaya çıkarabilirsiniz. Ben bu modeli koltuk örtüsü olarak da yapmayı düşünüyorum. Bebek örgü battaniyesi de yapabilirsiniz. Yada koltuk örtü modeli olarak da yapabilirsiniz. Örgüden bebek battaniyesi veya örtüsü yapmak için şimdi sizleri anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum.

Kolay bebek battaniye yapımında Arzu hanımın tarifinden yararlanarak çok güzel ve kısa sürede örtü, yada bebek battaniyesi yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Hatta bu tür örtü veya battaniyeler yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*