PENGUEN TIRNAK SÜSÜ YAPMAK

Kolay tırnak süsleme

Tırnaklarınızı süslemeyi seviyorsanız, muhteşem bir çalışma ile karşınıza çıkmak istedik. Bu güzel çalışmada tırnaklarınız ayrı ayrı penguen ailesi gibi gözükecek. Yapımı kolay ve zor olmayan çalışmada ilk olarak tırnaklarınızı siyaha boyuyorsunuz.

Daha sonra karın kısmı için penguenin beyaz bölümünü boyuyorsunuz. Yine gözleri için 2 yuvarlak boya damlatmayı unutmayın. Akabinde turuncu ile de burun ve ayaklarını yaparak penguen tırnak süsleme çalışmasını tamamlıyorsunuz.

Yapılışı gayet kolay olan bu çalışmayı kendi başınıza da yapabilirsiniz. Yada öğrenerek başkalarına da yapabilirsiniz. Zor olmayan ve kolayca yapıp etrafınızdakileri de şaşkına çevirebilirsiniz hanımlar.

Benzerlerini bulmaya çalışıyorum. Yine bulunca sizlere sitemizden yayınlamaya devam edeceğim. Kolay gelsin iyi ve süslü günler dilerim hanımlar.

penguen-tirnak-susu-yapmak

penguen-tirnak-susu-yapmak

Penguen tırnak süsü yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışma ile sizde kendinize aynısını yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde kısa sürede yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Penguen tırnak süsü yapmak için aşamalı olarak anlatımı olan çalışmayı zorlanmadan kısa sürede yapabilirsiniz.

Kısa sürede yapıp keyifle etrafınızdakileri şaşırtacak şekilde kullanabilirsiniz. Penguen tırnak süsü yapmak için daha önce de benzer çalışmalar ve paylaşımlarım olmuştu.

Onları da sitemizde bulabilirsiniz. Tırnak süsleme örnekleri sayesinde sizde kısa sürede harika çalışmalar yapabilir ve bu tür çalışmaları öğrenip başkalarına da yapabilirsiniz.

Evde boş zamanlarınızda tırnaklarınızı güzelleştirmede kullanacağınız bu güzel süs çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/102245854018478480/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 4k film izle dedi ki:

    ayrı bir güzel olmuş :)