PENYE İPİNDEN FISTIKLI SEPET YAPILIŞI

Penye ipten fıstık modelli sepet

Penye ipini hemen her yerden temin edip, bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Örgütube kanalınca hazırlanan ve sunulan bu güzel çalışmayı biz çok sevdik. Yapmayı denedik ve gerçekten muhteşem bir sepete sahip olduk. Kendilerine ayrıca teşekkürler.

Sizlerde hemen penye ipi temin edip, bu güzel ve harika görünümlü örgü sepet çalışmasını yapmaya başlayabilirsiniz hanımlar. Yapımı zor değil. Kolayca yapıp hemen içerisine lazımlık olarak takılarınızı, koymak istediklerinizi veya sabun koyup süs amaçlı da kullanabilirsiniz.

Yapımı kolay olan çalışma güzel ve tane tane anlatılmış. Kolayca modeli kavrayıp, hemen tığ işi bu güzel çalışmayı sizde kolayca yapabilirsiniz. Takıldığınız bir yer olursa videoya yorum bırakabilirsiniz. Yada bize buradan yorum yazabilirsiniz.

penye-ipten-sepet-yapimi

Penye ipi yerine yün ipte kullanabilirsiniz. Ancak penye ipi daha orijinal olacağı için onu öneriyorum. Yaparken sepete alttan başlıyorsunuz. Örgüde yeni olanların da kolayca öğrenip yapacağı güzel bir çalışma diyebilirim.

Penye ipiyle sepet yapımı

Penye ipiyle yapılan güzel çalışmaları daha önce de paylaşmıştık. Uğraşsız çalışmalardı. Onları da altta bulabilir ve inceleyebilirsiniz hanımlar. Gerçekten harika ve güzel örgü sepet çalışmaları yapılıyor.

Araştırdığınızda daha değişik ve modelli sepet örgülerine de ulaşabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı hazırlayanlara teşekkür ediyoruz. Şimdi sizlere kolay gelsin dileklerimizi sunup, bir başka güzel çalışmada görüşmek için izin istiyoruz hanımlar.

kaynak : httpss://www.youtube.com/channel/UCE7Xd-6RraZkicsHMtpTwag/videos

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. PENYE İPİNDEN FISTIKLI SEPET YAPILIŞI için yorumda bulun

    PENYE İPİNDEN FISTIKLI SEPET YAPILIŞI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak PENYE İPİNDEN FISTIKLI SEPET YAPILIŞI için ilk yorumu yapabilirsin.