PENYE İPLE PUF YAPILIŞI

Penye ipinden puf yapımı

Penye ip kullanılarak yapılan bu güzel puf çalışmasını çok seveceksiniz. Anne işleri kanalında gördüğümüz ve beğendiğimiz çalışmayı sizde öğrenip hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Penye ipten puf yapılışı çalışmasından yararlanarak sizde çok güzel kalp puf modelleri yapabilirsiniz.

Penye ipini satın aldıktan sonra kalın şişle başlayacağınız bu güzel çalışmayı tahmini 1 günde bitirebilirsiniz. Puf minder yapıp evde keyifle kullanabilirsiniz. Yapılışı kolay olan çalışmayı sevecek ve farklı renklerde de yapmak isteyeceksiniz.

Penye ipiyle puf yastık nasıl yapılır diyen hanımlar için daha önce resimli anlatım ve videolu anlatımlar paylaşmıştır. Onları da hemen altta bulacak ve inceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz.

Penye iple yapılan çalışmalar her zaman güzel olur. Paspas yapımı veya şal yapımını da yine penye ipini kullanarak yapabilirsiniz. Penye ip yerine artık ipleri de kullanarak bu tür örgüleri yapabilirsiniz.

Örgü işlerinde penye ipi çokça tercih ediliyor. Hatta yeni örgüye başlayan hanımlara bu tür çalışmaları her zaman öneriyorum. Hem kolay hem de eğlenceli bir çalışma. İnsanı yormuyor.

penye-ipten-puf-yapimi

Örnek resimdeki gibi sizde kalın şiş kullanarak bu güzel çalışmayı yapmaya başlayabilirsiniz. Tığ işinden de yapılan bu güzel çalışmayı örtü, paspas veya koltuk üzerine sermek için örtü şeklinde de yapabilirsiniz.

Anlatımı Türkçe olan çalışmayı Anne İşleri kanalında daha değişiklerine de ulaşabilirsiniz. Penye ipinden yastık yapılışı çalışmasını öğrenerek başkalarına da öğretebilirsiniz. Onları da inceleyin ve izleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenin derim. Çok güzel çalışmalar ve kesinlikle tavsiye ediyorum hanımlar.

kaynak : httpss://www.youtube.com/user/canimannetv/videos

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. PENYE İPLE PUF YAPILIŞI için yorumda bulun

    PENYE İPLE PUF YAPILIŞI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak PENYE İPLE PUF YAPILIŞI için ilk yorumu yapabilirsin.