PENYE İPTEN ÖRGÜ SEPET

Penye iple fıstık modelli sepet

Penye ipiyle yapılan harika ve şık çalışmaları daha önce de görmüştük hanımlar. Bu yazımızda sizlere Örgütube kanalında yer alan bu güzel örgü sepet çalışmasının detaylı anlatımını aktarmak istedik.

Yapılan çalışmayı sizde evde kolayca yapabilir ve takı kutusu veya ekmek sepeti olarak da kullanabilirsiniz. Örgü sepet nasıl yapılır diyenler için daha önce de paylaştığımız güzel çalışmalar altta karşınıza çıkabilir.

Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Penye iple yapılan çok güzel çalışmaları öğrenerek sizde sepet veya örgü saklama kabı şeklinde yapıp kullanabilirsiniz.

Penye ip yerine evinizde kalmış artık ipleri de kullanarak harika örgü sepet modelleri hazırlayıp kullanabilirsiniz. Tığ işinden yapılan bu güzel çalışmanın örnek tamamlanmış resmi de hemen altta yer alıyor.

penye-iple-sepet-yapimi

Penye ipiyle yapılan çalışmaların bir de modelli olanları var. Bu çalışma penye ipten fıstık modelli sepet olarak geçiyor. İzledikten sonra sizde çok güzel ve harika örgü sepetler hazırlayıp hemen kullanmaya başlayabileceksiniz.

Seveceğiniz bir çalışma. Hemen öğrenip yapabilmek için altta yer alan öğretici çalışmaya buyrun. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCE7Xd-6RraZkicsHMtpTwag/videos

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Güzel bir paylaşım olmuş.