PENYE İPTEN ÖRGÜ SEPET

penye-iple-sepet-yapimi

Penye iple fıstık modelli sepet

Penye ipiyle yapılan harika ve şık çalışmaları daha önce de görmüştük hanımlar. Bu yazımızda sizlere Örgütube kanalında yer alan bu güzel örgü sepet çalışmasının detaylı anlatımını aktarmak istedik.

Yapılan çalışmayı sizde evde kolayca yapabilir ve takı kutusu veya ekmek sepeti olarak da kullanabilirsiniz. Örgü sepet nasıl yapılır diyenler için daha önce de paylaştığımız güzel çalışmalar altta karşınıza çıkabilir.

Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Penye iple yapılan çok güzel çalışmaları öğrenerek sizde sepet veya örgü saklama kabı şeklinde yapıp kullanabilirsiniz.

Penye ip yerine evinizde kalmış artık ipleri de kullanarak harika örgü sepet modelleri hazırlayıp kullanabilirsiniz. Tığ işinden yapılan bu güzel çalışmanın örnek tamamlanmış resmi de hemen altta yer alıyor.

penye-iple-sepet-yapimi

Penye ipiyle yapılan çalışmaların bir de modelli olanları var. Bu çalışma penye ipten fıstık modelli sepet olarak geçiyor. İzledikten sonra sizde çok güzel ve harika örgü sepetler hazırlayıp hemen kullanmaya başlayabileceksiniz.

Seveceğiniz bir çalışma. Hemen öğrenip yapabilmek için altta yer alan öğretici çalışmaya buyrun. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCE7Xd-6RraZkicsHMtpTwag/videos

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on PENYE İPTEN ÖRGÜ SEPET

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*