PENYE KUMAŞINDAN ÖRME BİLEKLİK

Penye kumaşıyla bileklik yapımı

Penye kumaşı veya değişik bir adı olan bu tür malzemeyi kullanarak da harika örgü bileklik modelleri yapıldığını söyleyebilirim. Daha önce eski penyeden bileklik yapmak için ip yapımında kullanılan bir çalışma paylaşmıştık. Ama bu direk penye ipi satın alarak yapacağınız güzel bir örgü bileklik modeli çalışmasıdır.

Kolay yapılıyor ve hemen penye ipini kullanarak örmeye başlayabiliyorsunuz. Yapımı adım adım verilen çalışmayı kısa sürede yapabilir ve güzel bileklik modeli ortaya çıkarabilirsiniz. Renk seçimi size ait. Ben ela veya mor renkleri tercih ettim.

Güzel bir örme bileklik modeline sahip oldum. Yaparken kalın tığ kullanabilirsiniz. Bu çalışmayı yaparken çatal da kullanarak yapılan çalışmaları görmüştük. Hatta elle de yapabilirsiniz. Kumaştan örgü bileklik yaparken dikkat etmeniz gereken önemli noktalar yok.

Kısa sürede hemen yapıp kullanmaya başlayacağınız çok kolay el yapımı takı çalışması olduğunu söyleyebilirim. Yine de takıldığınız yer olursa yazın bana geri dönüş yaparım. Kolay gelsin arkadaşlar.

#Crochet #Tutorial

PENYE KUMAŞINDAN ÖRME BİLEKLİK

source: https://knittiamo.blogspot.com.tr/2013/05/braccialetto-in-fettuccia.html?m=1

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. PENYE KUMAŞINDAN ÖRME BİLEKLİK için yorumda bulun

    PENYE KUMAŞINDAN ÖRME BİLEKLİK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak PENYE KUMAŞINDAN ÖRME BİLEKLİK için ilk yorumu yapabilirsin.