PERDE GÖRÜNÜMLÜ ÇEYİZLİK LİF MODELİ


Çeyizlik yeni lif modeli

En güzel çeyizlik lif modellerini daha önce de birçok kez ekranlarınıza getirmiştik. Bu güzel modelin hem örnek resmi hem de anlatımı altta yer alıyor. Gülten hanım tarafından hazırlanmış olan perde lif örneğini sevecek ve çeyizlik lif örneklerinizin arasına katmak için yapmaya başlayacaksınız.

Yapımı kolay olan bu modeli seveceğinizi düşünüyorum. Ben ilk fırsatta yapacağım ve kullanmasam da çeyizlik olarak saklayacağım. Hatta kullanmalık dahi bir çift daha yapabilirim belki. Perde lif modeli yapımı için anlatımın yer aldığı kanalda diğer değişik lif modellerine de göz atın isterim.

Gülten hanımın harika lif örneklerini sevecek ve beğenerek hemen yapmak isteyeceğinizi söylemek isterim. Kaliteli ve güzel lif örneklerini sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz. Gültence örgü video kanalında daha birçok güzel örülmüş lifler yer alıyor onları mutlaka inceleyin.

Çeyizlik lif örnekleri için sizlerde güzel çalışmalar yapıyorsanız? bize iletebilirsiniz. Resimli veya videolu olması yeterli olacaktır arkadaşlar. Seve seve paylaşırız.

Türkçe Videolu Çeyizlik Perde Lif Yapımı

Perde lif örneği olarak adlandırılan çalışmayı iki renk yapıyorsunuz. Çift renkli lif model olup, tercih ettiğiniz iki rengi kullanarak yapabilirsiniz. Ama sarı ve beyaz yada mavi beyaz renkleri çok uyumlu. Kırmızı renk ile beyaz renk de tercih ederek güzel lif örneği yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Çeyizlik Perde Lif Yapılışı

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*