Peri Kostümü Yapılışı

Peri Kostüm Yapımı

Çocuklara eğlenecekleri ve okulda kostüm partisi olduğunda yapabileceğiniz güzel bir çalışma. Değişik renklerde de yapabilirsiniz. Peri kostümü nasıl yaparım diyenler içni araştırıp bulduğum güzel bir yabancı çalışma arkadaşlar. Hemen öğrenerek yapabileceğiniz güzel bir proje.

Peri kıyafeti yapımı için seçtiğiniz yeşil renk kumaş ve birkaç aparat lazım. Bunları bir araya getirerek toplamda 1/2 saatte kızınıza veya erkek çocuğunuza uygun peri yada cin kostümleri yapabilirsiniz.

Süslemek için ben ponpon malzemesi kullanılması taraftarıyım. Sizler de taç veya değişik aparatlarla kıyafeti daha da güzel ve çekici hale getirebilirsiniz. Hatta bu çalışmaları fazlaca yapıp satarak para dahi kazanabileceğinizi söylemek isterim.

Benzer kostüm kıyafet yapımı çalışmalarını sitemizde örnek olarak paylaştığımı hatırlıyorum. Belki videolu anlatım yada resimli anlatım olarak altta da karşınıza çıkacaklar. Mutlaka bakın derim. Hadi kostum yapmaya.

orman-perisi-kostumu-yapilisi

Peri Kostümü Yapılışı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Peri Kostümü Yapılışı için yorumda bulun

    Peri Kostümü Yapılışı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Peri Kostümü Yapılışı için ilk yorumu yapabilirsin.