Pet Bardaklarla Işık Topu Yapılışı – Anlatımlı


Pet Bardaklarla Işık Topu Yapılışı – Anlatımlı

Muhteşem bir paylaşımla yine karşınızdayım. Bu yazımda paylaşacağım anlatımlı video sayesinde sizde evinizde bu güzel projeyi severek ve eğlenerek yapacaksınız. Malzemeler ise sadece pet bardak ve zımba… ha birde ışıklandırma curcunası…

Pet bardakları bir yuvarlak top olacak şekilde birbirlerine zımbalıyorsunuz. Akabinde pet bardakların ışıklandırma için tam dip kısmının ortasına bir delik açmayı unutmayın. Tüm zımbalama işlemi bittikten sonra ışıklandırma bağlantıları yapılır ve ortaya harika bir ışık topu çıkmakta… Pet bardaktan ışık topu yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı video sonrasında sizde bu projeyi evinizde keyifle yapacak ve sonuca inanın şaşıracaksınız.

pet-bardaktan-isik-topu-yapimi

source : http://www.goodshomedesign.com/how-to-make-a-sparkle-ball-light/

light ball – boule de lumière – Lichtkugel

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*