PET ŞİŞE ERİTEREK ÇİÇEK YAPMAK


Pet şişe eriterek çiçek yapmak için anlatım arayanlar olabilir. Onlar için bulduğum bu güzel kendin yap çalışması benim de hoşuma gitti. Biraz tehlikeli yanı var. Ancak ustalaşınca inanılmaz çiçek figürleri veya süs çalışmaları yapılabilir. Bu yüzden kesinlikle öneriyorum.

Bu tür plastik çalışmalar hem boş vakitlerimizi iyi değerlendirmemizi, hem de kısa sürede harika yapay çiçekler yapabilmemizi sağlıyor. Sizde yeni bir hobi arıyorsanız, bu güzel çalışmayı denemelisiniz. Yapımı altta detaylıca verilmiş.

Hatta daha önce de bu tür ısıyla plastik eriterek çiçek yapımını anlatan çalışmaları paylaşmıştık. Onlar da bu yazımızın altında benzer yazılar şeklinde çıkacaktır. Mutlaka inceleyin. Takıldığınız bir yer olursa yorum bırakmayı unutmayın.

source : pinterest

pet-sise-eriterek-cicek-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*