Pet Şişeden Baykuş Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım


Pet Şişeden Baykuş Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Bu günkü maket çalışmamız pet şişeden baykuş yapılışı… Kolay ve pratik bir şekilde eski atık pet şişelerden kolaylıkla baykuş yapabileceksiniz. İster çocuklarınıza oyuncak olarak yapın, isterseniz de evinize güzel bir dekor obje olarak kullanın.

Kola şişesinden baykuş oyuncak yapmak için de bu güzel çalışmadan esinlenebilirsiniz. Minyatür baykuş maketi yapmak için bu güzel çalışmayı değerlendirebilir ve keyifle kısa sürede yapabilirsiniz. Çocuklara oyuncak olarak da plastik şişeden baykuş figürü yapmada kullanabilirsiniz.

Daha önce benzer oyuncak yapımı veya maket yapımı çalışmalarını paylaştığımı hatırlıyorum. Onlarda da yine hayvan figürleri yapılıyordu. Sizde kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Kolay gelsin.

pet-siseden-baykus-nasil-yapilir

pet-siseden-baykus-nasil-yapilir2

pet-siseden-baykus-nasil-yapilir3

PET-Flaschen-Eule – PET bottle owl – bouteille PET hibou – PET bottiglia gufo – PET-flaske ugle – PET botella búho

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*