Pet Şişeden Bebek Yapılışı Resimli Anlatım


Pet Şişeden Bebek Yapılışı Resimli Anlatım

Pet şişeleri kullanarak birçok şey yapıldığını gördük. Bu yazımızda yine sizlere pet şişe kullanarak nasıl güzel bebekler yapabileceğinizi göstereceğiz. Paylaşımlarımıza yorumlarınızı eksik etmezseniz seviniriz.

Plastik şişeden bebek yapmak için paylaştığım aşamalı çalışma sayesinde sizde çocuklarınıza çok güzel oyuncaklar yapabileceksiniz. Plastik şişeden oyuncak bebek yaparak süs amaçlı da evinizde kullanabilirsiniz.

Evde kolay yapılan oyuncak bebek çalışmalarından birisi olan bu güzel çalışmada da malzemeleri kendinize göre derleyebilir ve hemen bu güzel çalışmayı yapmaya başlayabilirsiniz. Tüm detaylar resimli anlatımda verilmiş. Kısa sürede yapabilir ve hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

pet-siseden-bebek-yapilisi

pet-siseden-bebek-yapilisi2

pet-siseden-bebek-yapilisi3

pet-siseden-bebek-yapilisi4

pet-siseden-bebek-yapilisi5

pet-siseden-bebek-yapilisi6

pet-siseden-bebek-yapilisi7

Plastikflasche Baby – plastic bottle baby – bébé bouteille en plastique – biberon di plastica – plastflaske barn – biberón de plástico

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*