Pet Şişeden Kolay Sepet Yapımı

Pet Şişeden Sepet Yap

Evde pet şişeden kolay sepet yapılışı ile ilgili sizlere önceki paylaşımlarımda da çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere pet şişeden kolay sepet yapımı ile ilgili anlatımlı video paylaşacağım.

Evinizde sıkıldığınızda dahi böyle güzel projeler yaparak keyfinizi yerine getirebilirsiniz hanımlar. Geri dönüşüm çalışması veya TV izliyorsanız? derya baykal pet şişeden sepet yapımıyla ilgili bir programı vardı.

İzlediyseniz belki bilirsiniz, işte onu andıran güzel bir çalışma. Hemen öğrenip yapmaya başlayabilirsiniz hanımlar. Yapılışı zor değil. Plastik şişeyi keserken biraz dikkat etmek gerekiyor. Çocukların yanında yapıyorsanız da yine dikkat.

evde-pet-siseden-kolay-sepet-yapilisi

evde-pet-siseden-kolay-sepet-yapilisi

 

Pet şişeyle nasıl sepet yapılır? diyenler için derlediğimiz bu güzel çalışmayı bir boşlukta bizde yapmayı denedik. Zorlanmadan yapılabileceğini gördük. Kimisi pet şişeye delikler açıp örgüyle de süslüyor. Sizde yapabilirsiniz.

Ben yapamam diyen hanımların dahi kolayca yapabileceği güzel bir etkinlik olduğunu düşünüyorum. Hemen yapmaya başlayın gerisi gelir hanımlar.

Zor tarafı yok. Yine de yardıma ihtiyacınız olursa yorum yazın. Adım adım da nasıl yapacağınız hakkında fikirler paylaşırız. Sitemizde plastik şişe değerlendirme üzerine çok sayıda çalışma yer alıyor. Onları da mutlaka incelemelisiniz.

Yine böyle güzel çalışmaları pinterest sitesinden de bulabilir ve inceleyerek öğrenip yapmaya başlayabilirsiniz hanımlar. Gerçekten Dünyanın bir başka ucunda bir başka bayan arkadaşımız değişik pet şişe icatları yapabiliyor. İncelemek araştırmak lazım. Kolay gelsin.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Pet Şişeden Kolay Sepet Yapımı için yorumda bulun

    Pet Şişeden Kolay Sepet Yapımı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Pet Şişeden Kolay Sepet Yapımı için ilk yorumu yapabilirsin.