Pet Şişeden Otobüs Yapımı


Pet şişeden yeni ürünler tasarlamak artık çok kolay ve oldukça basittir. Çünkü bu ürünler sayesinde binlerce çocuk oyuncak almak yerine kendileri de oyuncak yapabilmektedirler. Aynı zamanda da iş yeri dekoru olarak en çok yapılan el becerileri ve tasarımları arasında yer almaktadır.

Pet şişeden otobüs yapımı için elinizde dilediğiniz büyüklükte bir pet şişe olması gereklidir. Sadece otobüs değil tren yapımını da gerçekleştirebilirsiniz. Pet şişeden otobüs yapmak için elinizde bulunması gereken malzemeler vardır. Bu malzemeler sayesinde kolay bir el işi otobüs yapabilirsiniz.

Çocuklarınızın el becerilerini geliştirmek istiyorsanız eğer bu tür kolay ve basit işlemleri onlara da yaptırabilirsiniz. Hem zihinleri açılmış olacak hem de kendilerine oyuncak yapabileceklerdir. İlk olarak elinizde olan pet şişeyi ortadan ikiye bölünüz daha sonrasında ise böldüğünüz parçaların üzerini el işi kâğıtlar ile süsleyerek ona bir otobüs görünüm verebilirsiniz.

Pet şişe kapaklarından tekerlerini yapabilirsiniz. Fakat bunun için yapıştırıcıya ihtiyacınız vardır. Aynı zamanda da el işi kâğıtlarını yapıştırmak için de ihtiyaç duyulacaktır. Pet şişeden otobüs yapımı bu kadar basit ve kolay bir işlemdir.

Tek yapmanız gereken şey kesimleri ve yapıştırmaları doğru şekilde ilerletmek olacaktır. Daha sonrasında ise kesmiş olduğunuz pet şişeyi süsledikten hemen sonra ikisini de ince uzun kâğıtlar ile yapıştırma yardımıyla birleştiriniz. Pet şişeden otobüs yapmak bu kadar basit ve kolay bir işlemdir.

pet-siseden-otobus-yapimi
Pet Şişeden Otobüs Yapımı
pet-siseden-otobus-yapimi2
Pet Şişeden Otobüs Yapımı

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*