Pet Şişeden Şekerlik Yapılışı


Plastik şişeden şekerlik yapalım

Pet şişeden şekerlik yapılışıyla alakalı bu güzel çalışmaya eklediğim örnek resimleri çok beğeneceksiniz. Yapılışı adım adım anlatılan çalışmayı sizde yapabilir ve yapmak isteyenlere öğretebilirsiniz. Yapımı kolay olan birçok güzel çalışmayı ve plastik değerlendirme çalışmalarını sitemizde fazlasıyla bulacaksınız.

Evimize aldığımız içeceklerin şişelerini çoğu zaman kullanmayız. Atarız veya kolu komşuya veririz. Fakat bunun yerine onları değerlendirip, harika araç gereçlere dönüştürebileceğinizi hiç düşündünüz mü? tükettiğiniz kola veya fantaların şişelerini atmayıp, onlardan harika şekerlikler yapabilirsiniz. Pet şişeden şekerlik yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatım ve örneklere bakarak sizde aynı çalışmayı evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Dilerseniz şekerlik olarak kullanabilir, dilerseniz de başka amaçlarda kap yerine de kullanabilirsiniz.

Evde içtiğiniz gazoz şişesinden şekerlik yapabilir ve kullanabilirsiniz. Yada yaptığınız çalışmayı saklama kabı olarak da kullanabilirsiniz. Plastik şişeden şekerlik yapımını anlatan videoyu da kesinlikle izlemelisiniz. Bu tür çalışmaları seviyorsanız, sitemizde yer alan kendin yap ve plastik kategorilerinde birçok benzer çalışmayı bulacaksınız. Yine yeni çalışmalarla karşılaştıkça sizlere bu başlık altından paylaşmaya da devam edeceğim.

Plastik şişeyi şekerliğe dönüştürerek evinizde gerekli bir eşya yapabilirsiniz. Plastik şişeyi eriterek şekil vereceksiniz. Daha sonra istediğiniz şekle dönüştürüp, şekerlik veya lazımlık yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Pet şişeyle şekerlik nasıl yapılır

Sizde evinizdeki küçük büyük tüm pet şişelerinden harika şekerlikler, süs eşyası, kullanılabilir kaplar yapabilirsiniz.

Pet Şişeden Şekerlik Yapımı Videosu ;

de sucre en plastique – plastic sugar – Kunststoff-Zucker

kaynak : https://www.pinterest.com/

1 Comment on Pet Şişeden Şekerlik Yapılışı

  1. Sizde yapmayı hiç denediniz mi? gerçekten bu tür pratik bilgiler ile evinizde kullanışlı harika araç gereçler yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*