PET ŞİŞEYLE ÇORAPTAN BALONCUK ALETİ YAPMAK


Pet şişeyle çoraptan baloncuk aleti yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Anlatımlı kendin yap çalışmasında ne yapmanız gerektiği adım adım verilmiş. Kısa sürede nasıl yapıldığını resimli anlatımdan yararlanarak öğrenebilirsiniz.

Aynısını yapıp hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz. Özellikle çocuklarınız bu güzel çalışmaya bayılacaklar. Onları mutlu edebilir ve sevindirebilirsiniz. Evde baloncuk tabancası hazırlamak için pet şişe kullanmanız yeterli olacaktır.

Anlatımlı köpük baloncuk tabancası yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı çorap yardımı ile kısa sürede bitirebiliyorsunuz. Aynısını yapabilir ve hemen çocuklarınızla kullanmaya da başlayabilirsiniz. Benzer paylaşımlar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkabilir. Onları da inceleyin. Kolay gelsin.

source : pinterest

pet-siseyle-coraptan-baloncuk-aleti-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*