Pinyata Nasıl Yapılır? Pinyata Örnekleri 2016


Pinyata Nasıl Yapılır? Pinyata Örnekleri 2016

Son günlerde Amerikan filmlerinde sıkça karşılaştığımız doğum günlerine özel süsleme olan pinyata artık ülkemizde de sıkça görülmeye başladı. Bu yazımızda sizlere farklı değişik pinyata örnekleri paylaşacağız. Pinyata yapmak için öncelikle bu tür örnekler her zaman işimize yaramıştır. Hem de ne yapacağımıza nasıl yapacağımıza ilham olurlar.

Pinyata nasıl yapılır diyorsanız altta bir de video yer alıyor. Onlardan da yararlanarak sizde çok güzel pinyata çalışmaları yapabilirsiniz. Evde pinyata sanatıyla uğraşarak vakit geçirebilirsiniz. Bu güzel süs çalışmalarını yaparak doğum günü, eğlence veya kutlama türü organizasyonlarda pinyata çalışmalarını kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

 

Beispiele pinyat – Examples pinyat – Exemples pinyat – Esempi pinyat – Eksempler pinyat – Ejemplos pinyat

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*