PİPET ÖRGÜ SEPET YAPIMI

Pipetle sepet nasıl yapılır

Pipet örgü sepet yapımı arayanlar olur diye paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde seveceksiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde kendin yap projesini keyifle yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma da yer alan adımları uygulayarak sizde pipetten sepet örmeyi öğrenebilirsiniz.

Pipetten örgü sepet yapıp lazımlık olarak kullanabilirsiniz. Çocukların oyuncaklarını koymak için sepet olarak kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları renkli yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evde kolay yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyoruz.

Kolay olan bu güzel örgü sepet çalışmasına benzerler altta karşınıza çıkacak. Onları da mutlaka incelemenizi isterim. Kolayca öğrenip kısa sürede yapabilir ve sevdiğiniz kişilere de öğretebilirsiniz. Yada yaptıklarınızı hediye olarak verebilirsiniz.

Pipetten örgü sepet

Pipetleri biriktiriyorsanız ve evinizde çok varsa onları örerek harika sepetler yapabilirsiniz. Bittiğinde ise pipetten oluşan sepeti görünce şaşkınlık içerisinde kalabilirsiniz. Çünkü güzel görünümü olacak ve pipetten yapıldığı anlaşılmayacak. Gerçekten güzel ve eğlenceli bir çalışma.

pipet-orgu-sepet-yapimi

pipet-orgu-sepet-yapimi

Yaparken pipetleri örgü usulü birbirine katlayarak geçireceksiniz. Sepetin şeklini yani uzun veya derin nasıl istiyorsanız ona göre fazla pipet gideceğini unutmayın. Birleşim noktaları için önerim içine sokun veya yapıştırın. Ben yapıştırdım daha sağlam oldu. Çünkü tam bağlantı yerinde çıktığında insanın siniri bozuluyor. Bu yüzden yaparken bir ters bir düz yaparak ilerlemeniz gerekiyor. Benzer çalışmalar hemen altta karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.pinterest.com/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. PİPET ÖRGÜ SEPET YAPIMI için yorumda bulun

    PİPET ÖRGÜ SEPET YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak PİPET ÖRGÜ SEPET YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.