PİRİNÇ ÖRGÜ ÖRNEĞİ ANLATIMLI


Yeni pirinç örgü modeli yapımı

Değişik örgü örnekleri arasında başı çeken ve önemsenen bir modelle birlikteyiz arkadaşlar. Birçok hanımın yakından bildiği veya yeni örgüye başlayan hanımların aradığı bir örnek. Adı pirinç örgü örneği olarak geçiyor. Birçok yerde benzerini veya değişiğini bulabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı Işıl hanım sunmuş.

Anlatımı sayesinde hemen öğrenip, sizde örgü örneğini yapmaya başlayabilirsiniz. Yeni pirinç örgü modelini öğrenip kısa sürede yapmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı pirinç örgüsünü yapıp değişik örneklerde kullanabilirsiniz.

Video anlatımlı pirinç örgü tekniğini kullanarak hemen izledikten sonra modeli kavrayıp çalışmayı yapmaya başlayabileceksiniz. Pirinç örgüsü yaparak çok güzel yelek modeli veya hırkalar çıkarabilirsiniz.

Ajurlu örgü örneklerinde de kullanacağınız bu örgü türünü geliştirebilir ve değişik örgü modelleri yaparken kullanabilirsiniz. Ben atkı örgüsünde de denemeyi düşünüyorum. Görünümü çok güzel.

Tığ işi pirinç örgüsü olarak bu türü öğrenip, örgü arşivinize de koyabilirsiniz. Yayınlanan kanalda Işıl hanım çok güzel çalışmalar paylaşmış. Onları da inceleyin ve Işıl hanımı takip edin derim. Müthiş işler başarıyor.

Değişik Pirinç Örneği Yapımı 1

degisik-pirinc-orgu-modeli-yapilisi

Farklı Pirinç Örnekleri

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*