Pişti Kağıtlarından Takvim Yapmak

pisti-kagitlarindan-takvim-yapmak-564x415

Her ne kadar pişti kağıtlarından takvim yapmak diye adlandırsam da, sanırım özel günler takvimi de olarak yapılmış ve düşünülmüş bir çalışma olabilir. Bu yazımda sizlere kumar kağıtlarından takvim yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde pişti veya kumar kağıtları ile oyunlar oynanmasına karşıysanız, bu yazımda paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel ve farklı çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Evde kumar kağıdından yapılan çalışmalara örnek olarak bu çalışma da farklı bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Genelde evde pişti oynanan kağıtlarla birde üst üste koyularak yıkılınca hayal kırıklığı yaşanılan yapılar da inşa edilmektedir.

Şimdi sizleri farklı ve işe yarar mı bilmiyorum, pişti kağıtlarından takvim yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

pisti-kagitlarindan-takvim-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/317503842456641593/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*