Plastik Bardaktan Duvara Led Pano Yapmak


Plastik Bardaktan Duvara Led Pano Yapmak

Böyle ilginç çalışmalara bayılıyorum. Hem yapımı kolay, hem de kolay bulunur malzemelerden yapılmaktadır. Öncelikle bu yazımda sizlere paylaştığım resimli anlatım hem kolay hem de güzel bir anlatıma sahip. Plastik bardaktan duvara led pano yapmak isteyenler için harika bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Yapılışı oldukça kolay olan bu çalışma için malzemeler ise şöyle ;

  • renkli plastik bardaklar.
  • yapıştırıcı.
  • led ışık takımı.
  • ahşap tahta.
  • duvara çivi, çekiç ve matkap.
  • sprey boya.

Öncelikle ahşap tahtayı duvarınıza nasıl bir renk düşünüyorsanız o renge sprey boya ile boyamanızı öneririm. Ardından yapmanız gereken işlem ise tüm plastik bardakları eşit aralıklarda yan yana ve alt alta sıralayıp yapıştırmak. Led ışığın daha iyi yansıması ve parlaması için plastik bardaklara toplu iğne ile veya delici bir alet ile delikler de açabilirsiniz.

Daha sonra tahta panoda her bardağın altına gelecek şekilde delikler açıp, içerisine led lambaları sabitleme işlemi yapmanız gerekiyor. Bu çalışmayı yaptıktan sonra evinize gelenler inanın çok şaşıracaklar ve bu çalışmanın plastik bardaklardan yapıldığını anlayamayacaklar. Işıklarını yaktığınızda ise ortaya harika bir görüntü çıkacak ve evinize gelen misafirler bu çalışmaya adeta aşık olacaklar. Şimdi sizleri pet bardaktan duvara led pano yapılışı ile ilgili resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

plastik-bardaktan-duvara-led-pano-yapmak

Bu çalışmayı yapıp ilgilenenlere satabilirsiniz. İnanın çalışmayı tamamladıktan sonra evinizin duvarında harika bir görüntü ve ışıklandırma göreceksiniz. Bu tür çalışmaları evinizin genişse yapsanız daha iyi olacağını düşünüyorum. Çünkü hemen altında olan bir koltukta biri oturduğunda eliyle panoya zarar verme ihtimali söz konusu olabilir. Bu yüzden ya açık alana yada geniş odalara bu güzel çalışmayı yapmaya özen gösterebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : https://www.pinterest.com/pin/491807221787551419/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*