Plastik Bileklikten İphone Kılıfı Yapmak


Plastik Bileklikten İphone Kılıfı Yapmak

Bu çalışma çok hoşuma gitti. Plastik bileklik ile çok güzel telefon kılıfları yapabilirsiniz. Üstelik yapımı oldukça basit ve pratiktir. Öncelikle plastik bileklikleri her yerde bulabilirsiniz. Resimli anlatımda plastik bileklikten iphone kılıfı yapmak isteyenlere adım adım çalışma tarif edilmiş. Bu çalışmayı samsung veya benzeri telefonlarda yapmak biraz zor olabilir. Çünkü sahip olduğunuz telefon kare yani iphone türünde olmalıdır. Böylece benzer telefonlarda da bu güzel kolay cep telefonu kılıfı yapma çalışmasını yapabilirsiniz.

Plastik bileklikten telefon kılıfı yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • plastik bileklik.
  • makas.

Resimli anlatımda gösterildiği gibi bilekliği telefonunuza giydirdikten sonra alt kısmı ile üst kısmında yer alan bölümleri kalemle işaretleyip, maket bıçağı veya makas ile o kısımları düzeltebilirsiniz. Zaten iphone telefonunda bir üstte birde alt kısımdaki yerler önemlidir. Kolaylıkla sizde bu çalışmayı yapıp renkli telefon kılıflarına sahip olabilirsiniz. Bu kılıf çalışması ile telefonunuzun arkasını veya camını koruyamazsınız ancak, koyduğunuz zeminlerde plastik kılıftan ötürü yükseklik olacağı için kenarları ve koyduğunuz kısmı kolay kolay zedelenmeyecek veya çizilmeyecektir.

Şimdi sizleri plastik bileklikten yapılan kılıf çalışmasının resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

plastik-bileklikten-iphone-kilifi-yapmak

Bu tür kılıfları bulup satın almak mümkün. Ancak cep telefon kapakları pahalı olabiliyor. Bu yüzden daha ucuza bu plastik bileklikleri alıp, evde telefona kılıf olarak yapmak için kullanabilirsiniz. Böylece farklı renkte birçok telefon kılıfına da sahip olmuş olursunuz. Kolay gelsin.

source : http://m.duitang.com/people/mblog/58198930/detail/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*