PLASTİK ÇAMAŞIR SELESİNDEN KAPI SÜSÜ YAPMAK


Plastik çamaşır selesinden kapı süsü yapmak için paylaştığım bu enfes kendin yap çalışmasını sizde evinizde uyarlayabilirsiniz. Umuyorum ki sizin de evinizde plastik çamaşır sepetlerinden vardır. Bizde bunlara sele deniliyor. Belki sizde de öyle deniyordur. Birçok yerde farklı isimleri olabilir.

Plastik sepet veya sele şeklinde bu eşyayı kullanarak değerlendirebilir ve kapı süsü çalışmasında kullanabilirsiniz. Kapı süsü yapılırken simit veya yuvarlak olan her türlü malzeme ihtiyacı gidermektedir. İşte tam da burada plastik seleden kapı süsü yapmak için çok güzel bir çalışma paylaşılmış.

Kısa sürede sizde aynısını yapabilir ve kapı süsü olarak evinizde kullanabilirsiniz. Evde kapı süsü yapmak isteyenlerdenseniz bu güzel çalışmayı da mutlaka değerlendirmelisiniz. Kolay yapılan kapı süsü çalışmaları ile sizde evinizi güzelleştirebilirsiniz. Hatta sevdiklerinize hediye edebilir ve onları da mutlu edebilirsiniz.

Kolay kapı süsü yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da mutlaka inceleyin. Şimdi sizleri bu güzel eğlenceli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

plastik-camasir-selesinden-kapi-susu-yapmak

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*