PLASTİK DETERJAN KUTULARINDAN YAPILAN ÇALIŞMALAR

plastik-deterjan-kutularindan-yapilan-calismalar-564x415

Evinizde mutlaka plastikten deterjan kutuları vardır. Onları bittiğinde atanlardansanız? artık atmayın. Onları dönüştüreceğiz. Onları çok güzel eşyalara ve işe yarar malzemelere dönüştüreceğiz.

Bu yazımda sizlere plastik deterjan kutularından yapılan çalışmaları paylaştım. Daha önce de plastikten çanta yapmak, deterjan kutusundan lazımlık yapmak gibi birçok çalışmanın resimli anlatımını paylaşmıştım.

Hatta benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Plastik deterjan kutusundan sepet yapmak, çanta yapmak veya kitaplık yapmak gibi çılgınca fikirleri görünce şaşıracaksınız.

Çünkü ben ilk gördüğümde şaşırdım. Şimdi sizleri çalışmanın örnek resimleri ile baş başa bırakacağım. Belki işinize yarayan bir fikir görebilir ve aynısını yapmak isteyebilirsiniz. Kolay gelsin.

plastik-deterjan-kutularindan-yapilan-calismalar

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*