Plastik Kaşıktan Yapılanlar


Plastik kaşıklardan yaşam alanlarınız için kaliteli ürünler ve süslemeler yapabilirsiniz. Oldukça basit olan bu işlem ile meyveler motiflerini de yapabilir ve mutfağınızda dekor olarak kullanabilirsiniz. Plastik kaşıktan yapılanlar arasında en çok oda süsleri vardır. Eğer kendi kendine otomatik olarak sıkan oda parfümlerinden de kullanıyorsanız o parfümlerin kafesi olarak ya da korumalığı olarak tasarım da yapabilirsiniz.

Plastik kaşıklardan yapacağınız tasarımları yatak odanızda salonunuzda ya da mutfağınızda kullanabilirsiniz. Bu tarzda ürünler kullandığınız sürece evinizin görsel havası çok değişecektir. Daha güzel tasarımlar için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Daha detaylı bir anlama elde etmeniz için de görsel yapımlarını örnek olarak fotoğraflarla iletmekteyiz. İlk olarak yapacağınız tasarıma göre plastik kaşık olduğunun belli olmaması için boyama işlemi yapmanız gereklidir. Boyama işlemini gerçekleştirdikten sonra uçlarını kırarak sadece kaşık bölümlerinde anahtarlık gibi ürünleri koymak için ayakkabılığınızın olduğu bölümü de renklendirmek için oval tabak yapabilirsiniz.

Plastik kaşıktan yapılanlar arasında bu tasarım da çok kullanılmaktadır. Gece lambası çerçevesi ya da kafesi için plastik kaşıkları birbirleri ile yapıştırabilirsiniz. Bu kadar kolay olan işlem sizlerin görselini ve pratikliğini de geliştirecektir.

El becerilerinizi daha fazla öğrenmek ve bu zor gibi görünün işleri ezbere yapmak için kendinizi örnekler yaparak da geliştirebilirsiniz. Plastik kaşıkların kullanımları tek kullanımlık odluğu için birçok faktörde değişiklik yaparak farklı kullanım yolları oluşturabilirsiniz.

1 Comment on Plastik Kaşıktan Yapılanlar

  1. çalıştığım yerde ki plastik kaşıkları toplamaya başladım. onları bu sayfadaki gibi yapmaya çalışıcam bitince paylaşırım admin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*