PLASTİK KUTUDAN KALEMLİK YAPMAK

Şampuan kutusundan kalemlik

Plastik kutudan kalemlik yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde evinizde eğlenerek yapabilirsiniz. Evde bu tür değerlendirme çalışmaları yaparak yeni eşyalar elde edebilirsiniz. Dönüştürdüğünüz plastikler hem işinize yarar. Hem de evde kolay değerlendirme çalışmaları yapmayı da öğrenmiş olursunuz.

Anlatımlı bu tür çalışmaları sizde kısa sürede yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Öğretici anlatımlar sayesinde plastikten kutu yapmak veya lazımlık hazırlamak gibi fikirleri severek yapabilirsiniz. Evde boş zamanları değerlendirme olarak da birebir güzel bir çalışma olduğunu söylemek isterim.

Birçok geri dönüşüm ve değerlendirme çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını gördükten sonra çok güzel çalışmalara imza atabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel plastikten kalem kutusu yapmak için çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum.

plastik-kutudan-kalemlik-yapmak

plastik-kutudan-kalemlik-yapmak

Özellikle miniklerin bayılacağı güzel ve keyifli bir çalışma olduğunu söylemek isterim. Sizlerde çocuklarınızla mutlu bir boş zaman geçirmek istiyorsanız? bu güzel projeleri mutlaka incelemelisiniz hanımlar. Hem yapımı kolay hem de zevkli olan çalışmayı keyif alarak yapacağınızı garanti ederim.

Yaparken çocuklarınızın el becerilerini geliştirmelerine de katkıda bulunan güzel ev hobi çalışmaları olduklarını da söylemek isterim. Onları mutlu edebileceğiniz ve yaparken eğlendireceğiniz bu güzel çalışmaların benzerlerine de yine sitemizden ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/127789708151906909/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. PLASTİK KUTUDAN KALEMLİK YAPMAK için yorumda bulun

    PLASTİK KUTUDAN KALEMLİK YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak PLASTİK KUTUDAN KALEMLİK YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.