PLASTİK KUTUDAN KİTAPLIK RAFI YAPMAK

plastik-kutudan-kitaplik-rafi-yapmak-564x415

Plastik kutudan kitaplık rafı yapmak için evinizdeki boş deterjan kutularını değerlendirebilirsiniz. Genelde aldığımız deterjanları bitirdikten sonra boş şişeleri ve plastik kutuları atarız.

Ancak onları dönüştürüp evde çok güzel eşyalara veya araçlara dönüştürebiliriz. Bunu daha önce de çoğu kez paylaşmıştım. Yapımını anlatan çalışmaları sürekli olarak paylaşmaya çalışıyorum.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da deterjan kutusundan kitaplık rafı yapmak için güzel bir fikir ve resimli anlatım paylaştım.

Sizde evinizde kitaplarınızı ayırmak veya özel kitaplar için raf yapmayı düşünüyorsanız, bunu boş plastik deterjan kutularından yapmayı düşünebilirsiniz.

Plastik kutudan kitaplık yapmak için paylaştığım resimli anlatımda adım adım ne yapmanız ve neresinden kesmeniz gerektiği paylaşılmış. Şimdi sizleri çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

plastik-kutudan-kitaplik-rafi-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*