Plastik Şişe İle Lamba Yapılışı Resimli Anlatım


Plastik Şişe İle Lamba Yapılışı Resimli Anlatım

Plastik şişe kullanarak nasıl lamba yapılır? peki yapılan lamba güzel olur mu? bu yazımızda sizlere plastik şişe kullanarak harika bir lamba yapılabileceğini göstereceğiz. Kolay bulabileceğiniz malzemeler ile sizde aynı çalışmayı resimli anlatımı takip ederek yapabilirsiniz.

Pet şişeyle lamba yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışmalardan sizde evde değerlendirme çalışması olarak yapabilirsiniz. Plastik şişe değerlendirme çalışması olarak lamba yapmak, süs yapmak veya değişik çalışmalar yapabilirsiniz.

Bu konuda sitemizde oldukça fazla sayıda anlatım ve örnek yer alıyor. Pet bardaktan süs yapmak, plastik şişeden puf yapmak ve daha birçok örneği sitemizde bulabilirsiniz. Hatta bu yazımızın altından da karşınıza enfes çalışmalar çıkacaktır.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*