Plastik Şişeden Akustik Vazo Yapmak


Evinizde atmadığınız veya fazlalık olan kullanmadığınız plastik şişelerden harika vazolar yapabilirsiniz. Bu yazımda sizlere yapılışını gösteren güzel bir resimli anlatım sayesinde sanat eseri vazo yapmayı öğrenebileceksiniz.

Pet şişeden vazo nasıl yapılır diyenler de yine bu güzel çalışmayı inceleyip, nasıl yapıldığını çözebilirler. Evimizde çoğu kez kola şişesi veya fanta şişesini ya süt şişesi yaparız. Yada su şişesi olarak kullanırız.

Köyü olanlar genelde ineklerinden elde ettikleri sütleri de bu tür plastik şişelerde şehre getirip satar veya yakınlarına verir. Ancak cam şişe ile bu işlerin yapılması da bir o kadar sağlıklıdır.

Şimdi konumuza dönecek olursak, bu yazımda sizlere pet şişeden şekilli vazo yapmak için nasıl yapılacağını gösteren güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Adımları gerçekleştirerek sizde evinizdeki boş işe yaramayan plastik şişeleri değerlendirebilirsiniz. Sitemizde değerlendirme kategorisinde birçok örnek çalışmaya ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

plastik-siseden-akustik-vazo-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7428.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*