PLASTİK ŞİŞEDEN BAYKUŞ FİGÜRÜ YAPMAK


Plastik şişeden baykuş figürü yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde seveceksiniz. Kolay yapılan kendin yap çalışmalarını daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Bu güzel pet şişe değerlendirme çalışmasında da kesip baykuş figürlü güzel bir süs yapmış oluyorsunuz.

Önerim bunu ışık olarak kullanabilir veya çocuk odasına sarkaç süs olarak da kullanmayı düşünebilirsiniz. Yapımı kolay olan çalışmayı kısa sürede yapıp boş zamanlarınızı değerlendirecek güzel bir hobiye de sahip olmuş olursunuz.

Sitemizde daha önce plastik şişeden oyuncak yapmak veya pet şişeden süs yapmak gibi birçok örnek çalışma paylaşmıştık. Onlar da bu yazımızın hemen altında karşınıza çıkacaktır. Mutlaka inceleyin ve boş zamanlarınızda yapmayı deneyin. Kolay gelsin.

source : pinterest

plastik-siseden-baykus-figuru-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*