Plastik Şişeden Çiçeklik Yapılışı Resimli Anlatım

Plastik Şişeden Çiçeklik Yapılışı Resimli Anlatım

Eski atık plastik şişeleri kullanarak çok güzel dekoratif saksılar yapabilirsiniz. Yapacağınız çiçeklik modelleri ile evinizin bahçesini, balkonunu mükemmelleştirebilirsiniz. Şampuan kutusundan çiçek saksısı yapmak gibi değişik fikirleri sitemizde fazlasıyla bulabilirsiniz.

Gerçekten harika çiçek saksı modelleri ve basit malzemelerden yapılışı gibi birçok değişik fikri sitemizde bulacaksınız. Kolay yapımı sayesinde sizde şampuan şişesinden veya plastik kutulardan harika pratik çiçek saksısı yapmayı öğrenebileceksiniz.

Kolay yapılan bu tür değerlendirme çalışmaları ile sizde boş zamanlarınızı güzel geçirebilirsiniz. Boş plastik kutudan saksı yapmak veya şampuan şişesinden saksı gibi birçok güzel çalışmayı hemen bu yazımızın altında da bulabilirsiniz. Onları da inceleyerek yapımını öğrenebilir ve kısa sürede yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

plastik-siseden-ciceklik-yapilisi

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Plastik Şişeden Çiçeklik Yapılışı Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Plastik Şişeden Çiçeklik Yapılışı Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Plastik Şişeden Çiçeklik Yapılışı Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.