Plastik Şişeden Çiçeklik Yapılışı Resimli Anlatım


Plastik Şişeden Çiçeklik Yapılışı Resimli Anlatım

Eski atık plastik şişeleri kullanarak çok güzel dekoratif saksılar yapabilirsiniz. Yapacağınız çiçeklik modelleri ile evinizin bahçesini, balkonunu mükemmelleştirebilirsiniz. Şampuan kutusundan çiçek saksısı yapmak gibi değişik fikirleri sitemizde fazlasıyla bulabilirsiniz.

Gerçekten harika çiçek saksı modelleri ve basit malzemelerden yapılışı gibi birçok değişik fikri sitemizde bulacaksınız. Kolay yapımı sayesinde sizde şampuan şişesinden veya plastik kutulardan harika pratik çiçek saksısı yapmayı öğrenebileceksiniz.

Kolay yapılan bu tür değerlendirme çalışmaları ile sizde boş zamanlarınızı güzel geçirebilirsiniz. Boş plastik kutudan saksı yapmak veya şampuan şişesinden saksı gibi birçok güzel çalışmayı hemen bu yazımızın altında da bulabilirsiniz. Onları da inceleyerek yapımını öğrenebilir ve kısa sürede yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

plastik-siseden-ciceklik-yapilisi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*