Plastik Şişeden Hediye Kutusu Yapılışı


Plastik Şişeden Hediye Kutusu Yapılışı

Plastik şişeleri atmayın. Onlardan harika hediye kutuları yapacağız. Bu sayede hem hediye kutumuzu kendimiz yapmış olacağız. Hem de atık plastik şişelerden muhteşem kutular yapabileceğimizi göreceğiz. Bu yazımızda plastik şişeden nasıl hediye kutusu yapılır? konusunu işleyeceğiz.

Pet şişeden hediye kutusu yapımı ile ilgili altta paylaştığım çalışmanın yanı sıra yine plastik şişeden penguen yapımı ile ilgili örnek çalışmaları da altta göreceksiniz. Yine yazımın sonunda sizlere plastik şişeden neler yapılır? ile ilgili örnek çalışmalar anlatan bir de anlatımlı video paylaştım.

Videoyu izleyerek plastik şişeden neler yapılacağını kolaylıkla görebilirsiniz. Sitemizde yer alan plastik kategorisinde birbirinden değişik pet şişe çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Gerçekten şişe deyip geçmeyin. Harika çalışmalar yapılıyor ve bazılarını gördüğünüzde gözünüze inanamayacaksınız. Plastik şişeden yapılan çalışmalar ise şöyle ;

Üstteki videoda anlatımlı olarak pet şişeden puf yapımı anlatılmaktadır. Anlatımlı çalışmayı takip ederek sizde bu güzel plastik şişeden puf çalışmasını yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları sürekli olarak güncel bir şekilde plastik kategorisinde paylaşmaya çalışıyorum. Yine bu yazımın hemen sonunda benzer yazılar şeklinde karşınıza sitemizdeki paylaşımlar çıkacak, o çalışmaları da inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

boîte faite à partir de bouteilles en plastique – box made from plastic bottles – Box aus Plastikflaschen

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*