PLASTİK ŞİŞEDEN KARTON UÇAK YAPMAK


Plastik şişeden karton uçak yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde eğlenerek keyifle yapabilirsiniz. Anlatımlı karton uçak yapımı sayesinde sizde çocuklarınıza oyuncak uçak yapmış olacaksınız. Daha önce de bu tür maket uçak yapmak için benzer örnek çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

Hem kolay yapılan hem de kısa sürede evde süs olarak da kullanacağınız minyatür maket uçak çalışmalarını sitemizde bolca görebilirsiniz. Anlatımlı plastik şişeden uçak yapmak için paylaştığım çalışmalarda resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği detaylıca gösteriliyor.

Adım adım plastikten maket uçak yapmak için malzemeleri de kısa sürede temin edebilir ve çok güzel maket çalışmalar yapabilirsiniz. Anlatımlı maket uçak yapımında su şişesi, el işi kağıdı ve yapıştırıcı malzemesi yeterli oluyor. Kısa sürede bu güzel maket uçak çalışmasını çocuklarınızla birlikte yapabilir ve onları mutlu edebilirsiniz.

Hem renk bakımından hem de süs bakımından çok güzel ve keyifli bir çalışma olacağını düşünüyorum. Anlatımlı oyuncak uçak çalışmasını sarkaç süs olarak da yapmayı düşünebilirsiniz.

Maket uçak çalışmasını tamamladıktan sonra çocuk odasına sarkaç süs olarak asabilir ve çocuk odasını güzelleştirebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

plastik-siseden-karton-ucak-yapmak

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*