Plastik Şişeden Kumbara Nasıl Yapılır? Resimli Videolu


Çocuklarınıza plastik şişe kullanarak kumbara yapın. Onları mutlu edin. Gayet kolay yapılışı ile onlara en güzel ve sevimli kumbaralarını yapın. Hem de hayvan figürleriyle… daha önce de sizlere plastikten kumbara yapmak isteyenler için resimli anlatımlar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine plastik şişeden kumbara nasıl yapılır? merak ediyorsanız? altta örnek çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Nasıl yapıldığını öğrenebilir ve sizde evinizde çocuklarınıza kolaylıkla bu güzel hayvan şeklinde kumbara çalışmalarından yapabilirsiniz. Yapımı kolay gibi gözükse de biraz uğraştırıcıdır. Fakat plastik şişeden kumbara yaptıktan sonra ortaya çıkan çalışmaya siz bile inanamayacaksınız. Gerçekten güzel çalışmalar olan bu projeler ile evinizi de güzelleştirebilirsiniz.

TV ünitesinin önüne koyacağınız bu güzel pet şişeden hayvan kumbara yapımı ile her gün 1TL atsanız içine, inanın iyi birikim elde etmiş olursunuz. Damlaya damlaya göl olur ata sözünden yola çıkarak sizde bu güzel çalışmayı mutlaka kendinize veya çocuklarınıza yapmalısınız. Hem çocuklarınıza tutumlu olmayı öğretmiş olursunuz.

Hem de evinizde güzel bir eşyaya da sahip olmuş olursunuz. Plastikten kumbara yapmak için şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

bouteille en plastique tirelire – Kunststoff-Flasche Sparschwein – plastic bottle piggy bank – plastic utrem porcellum ripam – bottiglia di plastica salvadanaio – alcancía botella de plástico

Gördüğünüz gibi plastik şişeden maymun kumbara yapılmış. Aynı şekilde pet şişeden fil kumbara yapılmış. Sizde ister aynısını ister benzerini yapabilirsiniz. Bu güzel çalışmalarla hem de evinizi güzelleştirebilirsiniz. Kolay gelsin.

2 Comments on Plastik Şişeden Kumbara Nasıl Yapılır? Resimli Videolu

 1. Bence çok güzel olmuş
  Yapılan değişik ve renkli kumbaralar ,
  Hoşuma gitti
  Süper olmuş :)
  ????
  ????
  ????

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*