PLASTİK ŞİŞEDEN MİNİK HASIR KASE YAPMAK


Plastik şişeden minik hasır kase yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı ben evde ilk fırsatta yapacağım. Hem küçük kase oluşu, hem de hasır ipten yapılışı nedeniyle benim çok hoşuma gitti. Ben evimde bu tür küçük süsler koyabileceğim şeylerin çalışmasını arıyordum.

Buldum ve sizlerle de paylaşmak istedim. Bu güzel çalışmanın içine minik süs sabunlar koyabilirsiniz. Yada takılarınızı koyabileceğiniz minik sepet olarak da kullanabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı pet şişeden yapabilirsiniz.

Dip kısmını kestikten sonra çiçek yaprakları gibi falçata ile kesip, daha sonra hasır ip ile tek tek örgü yapmanız gerekiyor. Resimli anlatımda ne yapacağınız harfiyen verilmiş. Bu sayede adım adım hasır ipten minik kase yaparak evde çeşitli amaçlarda kullanabilirsiniz.

Anlatımlı bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede yapabilir ve yaparken keyif alabilirsiniz. Anlatımlı minik kase yapmak için çalışmanın adımlarını zorlanmadan tamamlayacağınızı düşünüyorum. Evde kolay minik kase yapmak için paylaştığım çalışma da hasır ip kullanılmış.

Plastik su şişesi kullanılmış. Malzemeleri kendinize göre değişebilir ve daha farklı çalışmalar da ortaya çıkarabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

pet-siseden-minik-hasir-kase-yapmak

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*