Plastik Şişeden Penguen Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım


Plastik Şişeden Penguen Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Benzer bir çalışma paylaşmıştık. Ancak paylaşımımızdan sonra yine web sitelerini dolaşırken, bu örnek çalışmaya rastladık. Bu paylaşımı da sizlere sunmaktan keyif duyarız. Benzer çalışmaları daha önce de paylaşmıştık. Onlar da da yine plastik şişeden oyuncak figürleri yapılıyordu. Bu güzel çalışmada da yine kola şişesi değerlendirme çalışması paylaşılmış.

Sizde aynısını yapabilir ve evde süs amaçlı kullanabilirsiniz. Yada çocukların odasında oyuncak süs olarak kullanabilirsiniz. Bazıları ise bu tür çalışmaları yapıp çocuklara kumbara olarak da hazırlıyor. O amaçla da kullanabileceğinizi söylemek isterim. Kolay gelsin.

plastik-siseden-penguen-nasil-yapilir

Kunststoff-Flasche Pinguin – plastic bottle penguin – pingouin de bouteille en plastique – bottiglia di pinguino di plastica – plastflaske pingvin – botella de pingüinos de plástico

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*