Plastik Şişeden Saksı Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım


Plastik Şişeden Saksı Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Plastik şişeler kullanarak harika ve güzel çiçek saksıları yapabilirsiniz. Gerçekten şık bir dekor olacak bu çalışma sayesinde evinizin balkonu veya bahçeniz şenlenecek. Evde plastik şişe değerlendirme çalışmaları yapmak istiyorsanız bu güzel çalışma tam size göre diyebilirim. Evde plastik şişeden saksı yapmak veya dekoratif süs saksısı yapmak için bu güzel çalışmanın adımlarını takip etmeniz yeterli olacaktır.

Plastik şişeden nasıl saksı yapılır diyorsanız altta yer alan çalışmayı kısa sürede öğrenip, hemen yapmaya da başlayabilirsiniz. Evde kolay yapılan bu güzel geri dönüşüm çalışmaları sayesinde sizde plastik şişeleri atmak yerine onlara çok güzel şekiller vererek harika saksılar ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay gelsin.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*