PLASTİK ŞİŞELERLE YAPILAN GERİ DÖNÜŞÜMLER

PLASTİK ŞİŞELERLE YAPILAN GERİ DÖNÜŞÜMLER
PLASTİK ŞİŞELERLE YAPILAN GERİ DÖNÜŞÜMLER

pet şişelerle neler yapılabilir

Evinizde biriken ve atmaya kıyamadığınız birçok plastik malzemesi varsa onları değerlendirin. Genelde köyde bu tür malzemeleri atmayıp, onları saksı veya çeşitli amaçlarla kullandıklarını görürüz. Aslında en güzeli ve doğrusu budur. Çünkü doğa plastiği biraz zor yok ediyor. Bu nedenle plastik kova veya plastik şişeleri değerlendirin.

Pet şişeden yapılanları görünce şaşıracaksınız. Çok güzel kalemlik modeli olabiliyor. Pet şişeden saksı yapabilir veya çiçeklerinize süslü saksı örnekleri oluşturabilirsiniz. Plastik şişeden saksı yapmak için daha önce de benzer örnekler paylaşmıştık.

Bunun için pinterest platformunu bir inceleyin derim. Pet şişelerle yapılan çalışmaları çok sevecek ve hemen evinizdeki pet şişeleri veya plastik ürünleri değerlendirmeyi düşüneceksiniz. Çok güzel ve eğlenceli çalışmalar var. Bunları yapabilir ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Geri dönüşüm çalışmalarını işte bu yüzden seviyorum.

plastik-siselerden-yapilan-etkinlikler
PLASTİK ŞİŞELERLE YAPILAN GERİ DÖNÜŞÜMLER

Plastik şişeden yapılan çalışmalarla ilgili güzel bir anlatımlı örnek video buldum. Hazırlayanların eline sağlık. Gerçekten güzel bir noktaya değinmişler. Sizlerde plastikleri atmayın veya saklamayın. Onları renklendirin ve onlara yeni görevler verin. Eviniz veya balkonunuz yada yaşadığınız alan değişsin güzelleşsin. Bunu yapmak sizin elinizde unutmayın.

video kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCRoN56wv-VRAoJnxOqD218w

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*