Plastik Tabaktan Pizza Sarkaç Süs Yapmak


Plastik Tabaktan Pizza Sarkaç Süs Yapmak

Evinizde bir servis sonrası kalan plastik tabakları atmayın. Onları çok güzel süslere çevirebilirsiniz. Bu yazımda sizlere plastik tabaktan pizza sarkaç süs yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımdaki adımları uygulayarak sizde kağıt tabaktan sarkaç süs yapılışını öğrenebilir ve evinize bu güzel sarkaç süs çalışmasını yapmayı düşünebilirsiniz.

Yapımı çok kolay olan bu çalışma için gerekli malzemeler ise şöyle ;

  • kağıt tabak veya plastik tabak.
  • sprey boya.
  • makas.
  • ip.

Malzemeleri temin ettikten hemen sonra yapmanız gereken tabağı sprey boyalar ile resimli anlatımda gösterildiği şekilde pizza benzeri boyamak. Ardından üçgen şeklinde dilimler halinde yaptığınız çalışmayı makas veya maket bıçağı ile kesmeniz gerekiyor. Daha sonra boyalı ve parçalı pizza dilimlerine ip geçirip sarkaç süs haline dönüştürmeniz kalıyor. Bu güzel ve basit çalışmayı yaparak, çocuklarınızın odasının kapısına sarkaç süs şeklinde kullanmayı düşünebilirsiniz. Bu tür çalışmaları dekorasyon bölümünde sürekli olarak paylaşıyorum. Plastik tabaktan sarkaç süs çalışmalarını kendin yap kategorisinde de bolca bulabilirsiniz. Yine bu yazımın en sonunda benzer yazılar şeklinde karşınıza diğer eklediğim tüm çalışmalar çıkacak. O projelere de mutlaka göz atmanızı öneririm. Şimdi resimli anlatımla sizleri baş başa bırakıyorum.

plastik-tabaktan-pizza-sarkac-sus-yapmak

Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı kendinize göre geliştirebilirsiniz. Farklı şekiller yapabilir veya boyama seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Ancak bu çalışma ile pizza seven çocuklarınız için odalarına çok güzel pizza sarkaç süsler yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://www.thepinjunkie.com/2013/10/halloween-party-candy-corn-banner.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*