PLATES TOPUYLA SARKAÇ ODA LAMBASI YAPMAK

plases-topuyla-balondan-sarkac-oda-lambasi-yapmak-700x415

Plates topuyla sarkaç oda lambası yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde evinizde odanıza oldukça güzel ve büyük bir sarkaç lamba yapabileceksiniz.

Plates topu biraz büyük olacağını düşünüyorsanız, sert balonlardan alıp, istediğiniz büyüklükte şişirip de bu çalışmayı yapabilirsiniz.

Plates topundan sarkaç lamba yapmak için paylaştığım çalışma da hasır ip veya farklı ip kullanabilirsiniz. Önemli olan güçlü bir yapıştırıcı ile yapmanız gerekiyor. Böylece yaptığınız lamba hem sağlam olur.

Hem de uzun ömürlü olur. Bu tür çalışmaları daha önce balondan yapılan örneklerini paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta bu yazımın altında karşınıza mutlaka çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz.

Evde plates topundan sarkaç ışık yapmak için paylaştığım çalışma da detaylar harfiyen gösterilmiş. Adım adım çalışmayı sizde yapabilirsiniz.

Elektrik kablo ve ışıklandırma kısmında eşinizden yardım almanızı da öneriyorum. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

plases-topuyla-balondan-sarkac-oda-lambasi-yapmak

source : http://potuks.com/pin/yatak-odasi-icin-dekoratif-lamba-yapimi/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*