PLATES TOPUYLA SARKAÇ ODA LAMBASI YAPMAK

Plates topuyla sarkaç oda lambası yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde evinizde odanıza oldukça güzel ve büyük bir sarkaç lamba yapabileceksiniz.

Plates topu biraz büyük olacağını düşünüyorsanız, sert balonlardan alıp, istediğiniz büyüklükte şişirip de bu çalışmayı yapabilirsiniz.

Plates topundan sarkaç lamba yapmak için paylaştığım çalışma da hasır ip veya farklı ip kullanabilirsiniz. Önemli olan güçlü bir yapıştırıcı ile yapmanız gerekiyor. Böylece yaptığınız lamba hem sağlam olur.

Hem de uzun ömürlü olur. Bu tür çalışmaları daha önce balondan yapılan örneklerini paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta bu yazımın altında karşınıza mutlaka çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz.

Evde plates topundan sarkaç ışık yapmak için paylaştığım çalışma da detaylar harfiyen gösterilmiş. Adım adım çalışmayı sizde yapabilirsiniz.

Elektrik kablo ve ışıklandırma kısmında eşinizden yardım almanızı da öneriyorum. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

plases-topuyla-balondan-sarkac-oda-lambasi-yapmak

source : https://potuks.com/pin/yatak-odasi-icin-dekoratif-lamba-yapimi/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. PLATES TOPUYLA SARKAÇ ODA LAMBASI YAPMAK için yorumda bulun

    PLATES TOPUYLA SARKAÇ ODA LAMBASI YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak PLATES TOPUYLA SARKAÇ ODA LAMBASI YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.