POLAR KUMAŞINDAN BEBEK YAPMAK


Polar kumaşından bebek yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli oyuncak kendin yap çalışmasını beğeneceksiniz. Hem kolay yapılıyor. Hem de kısa sürede sağlıklı bir oyuncak üretmiş olacaksınız. Kolay yapılan oyuncak çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede mükemmel oyuncaklara sahip olabilirsiniz.

Evde çocuklarınıza oyuncak yapmak için kullanacağınız bu güzel çalışmayı sizde kolayca yapabilirsiniz. Tarifi detaylıca verilmiş çalışmayı zorlanmadan yapabilirsiniz. Polardan bebek yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara da benzeyen bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede yapabilirsiniz.

Evde bebek oyuncak yapmak için paylaştığım çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Polar oyuncak bebek şablonu sayesinde sizde kısa sürede mükemmel oyuncaklar yapabilirsiniz. Yapımı kolay olan oyuncak çalışmaları ile sizde kısa sürede harika oyuncakların sahibi olabilirsiniz.

Polar kumaşından bebek yapmak için paylaştığım çalışma da kalıpları çıktı alıp, kumaş üzerinde taslağını çıkarıp yapmaya başlayabilirsiniz. İçini ise pamuk yada yün ile doldurabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

polar-kumasindan-bebek-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*