Polar Kumaşından Bozuk Para Cüzdanı Yapmak

polar-kumasindan-bozuk-para-cuzdani-yapmak-631x415

Evde polar kumaşından bozuk para cüzdanı yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde çok güzel para cüzdanları yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan para cüzdanları için sitemizde benzer birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz.

Polar kumaşıyla para cüzdanı yapmak için sizde aşamalı anlatıma sahip resimli anlatımdan yararlanarak kısa sürede bozuk para cüzdanı yapmayı öğrenebilirsiniz.

Polardan para cüzdanı yapmak için paylaştığım resimli anlatıma benzer çalışmalar hemen bu yazımın da altında karşınıza çıkacaktır. Onları da mutlaka incelemeyi unutmayın.

Aşamalarını gördüğünüz çalışmayı yaparak hem bozuk para cüzdanı olarak kullanabilirsiniz. Hem de turistik yerlerde satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Çocuklarınıza eğlenceli bozuk para cüzdanları yapabilir ve para biriktirme alışkanlıkları kazandırabilirsiniz. Polar kumaşından para cüzdanı yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

polar-kumasindan-bozuk-para-cuzdani-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7407.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*