POLAR KUMAŞINDAN MİNYATÜR TAKI KUTUSU YAPMAK


Polar kumaşından minyatür takı kutusu yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok güzel takı kutuları hazırlayabilirsiniz. Lazımlık olarak da kullanacağınız bu güzel çalışmaları zorlanmadan yapabilirsiniz.

Polardan minyatür takı kutusu yapabilirsiniz. Aşamalı çalışma da ne yapmanız gerektiği bahsediliyor. Mavi renk kullanılmış. Siz daha değişik renkler tercih edebilirsiniz. Kolay yapılan çalışmalar sayesinde sizde çok güzel ve eğlenceli kutular yada lazımlık modeli yapabilirsiniz.

Polar kumaşından minyatür kutu nasıl yapılır diyorsanız, bu yazımda paylaştığım çalışmayı zorlanmadan kısa sürede yapabilirsiniz. Adım adım yapılan kutu çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Bu yazımın hemen altında da birçok kumaş kutu tasarımı ve benzeri çalışmalara da ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

polar-kumasindan-minyatur-taki-kutusu-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*